הפכו את B-OZ לאתר הבית  |  הוסף למועדפים  |  יצירת קשר  |   דף ראשי
>>
צניחה חופשית בדרום

גוגל פלוס

 
בואו להגשים חלום !
צניחה חופשית במצדה ים המלח
נוף קסום ומרהיב! אחד מפלאי העולם!
 

שובר מתנה בצניחה חופשית - פינוק וחלום לכל חבר/ה !!!

 
 

 

לתשומת לבכם, מזג האוויר בתקופת החורף מתאים במיוחד לצניחה במצדה וים המלח

 
צניחה חופשית במצדה ים המלח - שישי / שבת וחגים
בואו להגשים חלום ולהרגיש את פעימות הלב בחוזקה מעל הנוף העוצר נשימה של מצדה וים המלח !! 9000 רגל !! נפילה חופשית למשך 30 שניות. בצניחת הטנדם אתם תזכו לחוות אדרנלין, ריגוש אחר, מפתיע, עוצר נשימה ובעיקר משחרר, ריגוש שגורם לך לשבור מחסומים ולהתגבר על הפחד. צניחת הטנדם הנה צניחה בליווי מדריך צמוד המעניק לכם את השקט הנפשי ואת הביטחון המלא שאתם בידיים הטובות והמקצועיות ביותר שיש.  תחליטו לצאת להרפתקה שלא חוויתם מעולם, צאו מהדאגות של חיי היום יום ובואו תתנסו בחוויה של ריחוף חלומי בנוף נדיר ומהמם. לאחר מפגש עם המארחת המלווה לסרט ואחריו אימון קרקעי בהנחיית מדריך בכיר תהיו בדרככם לאחת החוויות הסוחפות והבלתי נשכחות שתחוו.  מחוברים למדריך בכיר, תקפצו מהמטוס ותפלו בנפילה חופשית במהירות של 200 קמ"ש, במשך כ- 30 שניות, לאחריהן ייפתח מעל ראשכם המצנח ל- 7 דקות של גלישה חלומית שכל הסובב אתכם זה שקט, נוף מרהיב עד לנחיתה במועדון.  טווח גילאים: 12 ומעלה. הצניחות מתקיימות בימי שישי / שבת וחגים.

מחיר - 890 ש"ח

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לפורום שאלות ותשובות של B-OZ לקבלת מענה מהיר לחץ כאן

לרוכשים צניחה חופשית 10% הנחה בקורס קייטסרפינג

09
 
 

 
צניחה חופשית במצדה ים המלח + צילום סטילס - שישי / שבת וחגים
בואו להגשים חלום ולהרגיש את פעימות הלב בחוזקה מעל הנוף העוצר נשימה של מצדה וים המלח !!  9000 רגל !! נפילה חופשית למשך 30 שניות. בצניחת הטנדם אתם תזכו לחוות אדרנלין, ריגוש אחר, מפתיע, עוצר נשימה ובעיקר משחרר, ריגוש שגורם לך לשבור מחסומים ולהתגבר על הפחד. צניחת הטנדם הנה צניחה בליווי מדריך צמוד המעניק לכם את השקט הנפשי ואת הביטחון המלא שאתם בידיים הטובות והמקצועיות ביותר שיש.  תחליטו לצאת להרפתקה שלא חוויתם מעולם, צאו מהדאגות של חיי היום יום ובואו תתנסו בחוויה של ריחוף חלומי בנוף נדיר ומהמם. לאחר מפגש עם המארחת המלווה לסרט ואחריו אימון קרקעי בהנחיית מדריך בכיר תהיו בדרככם לאחת החוויות הסוחפות והבלתי נשכחות שתחוו.  מחוברים למדריך בכיר, תקפצו מהמטוס ותפלו בנפילה חופשית במהירות של 200 קמ"ש, במשך כ- 30 שניות, לאחריהן ייפתח מעל ראשכם המצנח ל- 7 דקות של גלישה חלומית שכל הסובב אתכם זה שקט, נוף מרהיב עד לנחיתה במועדון.  טווח גילאים: 12 ומעלה. הצניחות מתקיימות בימי שישי או שבת וחגים.

מחיר - 890 ש"ח + 250 ש"ח עבור צילום סטילס

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לרוכשים צניחה חופשית 10% הנחה בקורס קייטסרפינג

09
 
 
צניחה חופשית במצדה ים המלח + צילום DVD - שישי / שבת וחגים
בואו להגשים חלום ולהרגיש את פעימות הלב בחוזקה מעל הנוף העוצר נשימה של מצדה וים המלח !! 9000 רגל !! נפילה חופשית למשך 30 שניות. בצניחת הטנדם אתם תזכו לחוות אדרנלין, ריגוש אחר, מפתיע, עוצר נשימה ובעיקר משחרר, ריגוש שגורם לך לשבור מחסומים ולהתגבר על הפחד. צניחת הטנדם הנה צניחה בליווי מדריך צמוד המעניק לכם את השקט הנפשי ואת הביטחון המלא שאתם בידיים הטובות והמקצועיות ביותר שיש.  תחליטו לצאת להרפתקה שלא חוויתם מעולם, צאו מהדאגות של חיי היום יום ובואו תתנסו בחוויה של ריחוף חלומי בנוף נדיר ומהמם. לאחר מפגש עם המארחת המלווה לסרט ואחריו אימון קרקעי בהנחיית מדריך בכיר תהיו בדרככם לאחת החוויות הסוחפות והבלתי נשכחות שתחוו.  מחוברים למדריך בכיר, תקפצו מהמטוס ותפלו בנפילה חופשית במהירות של 200 קמ"ש, במשך כ- 30 שניות, לאחריהן ייפתח מעל ראשכם המצנח ל- 7 דקות של גלישה חלומית שכל הסובב אתכם זה שקט, נוף מרהיב עד לנחיתה במועדון.  טווח גילאים: 12 ומעלה. הצניחות מתקיימות בימי שישי / שבת וחגים.

מחיר - 890 ש"ח + 250 ש"ח עבור צילום DVD

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לרוכשים צניחה חופשית 10% הנחה בקורס קייטסרף

09
 

שובר מתנה בצניחה חופשית - פינוק וחלום לכל חבר/ה !!!

 

 

 
צניחה חופשית במצדה ים המלח + צילום סטילס + DVD - שישי / שבת וחגים
בואו להגשים חלום ולהרגיש את פעימות הלב בחוזקה מעל הנוף העוצר נשימה של מצדה וים המלח !!  9000 רגל !! נפילה חופשית למשך 30 שניות. בצניחת הטנדם אתם תזכו לחוות אדרנלין, ריגוש אחר, מפתיע, עוצר נשימה ובעיקר משחרר, ריגוש שגורם לך לשבור מחסומים ולהתגבר על הפחד. צניחת הטנדם הנה צניחה בליווי מדריך צמוד המעניק לכם את השקט הנפשי ואת הביטחון המלא שאתם בידיים הטובות והמקצועיות ביותר שיש.  תחליטו לצאת להרפתקה שלא חוויתם מעולם, צאו מהדאגות של חיי היום יום ובואו תתנסו בחוויה של ריחוף חלומי בנוף נדיר ומהמם. לאחר מפגש עם המארחת המלווה לסרט ואחריו אימון קרקעי בהנחיית מדריך בכיר תהיו בדרככם לאחת החוויות הסוחפות והבלתי נשכחות שתחוו.  מחוברים למדריך בכיר, תקפצו מהמטוס ותפלו בנפילה חופשית במהירות של 200 קמ"ש, במשך כ- 30 שניות, לאחריהן ייפתח מעל ראשכם המצנח ל- 7 דקות של גלישה חלומית שכל הסובב אתכם זה שקט, נוף מרהיב עד לנחיתה במועדון.  טווח גילאים: 12 ומעלה. הצניחות מתקיימות בימי שישי / שבת וחגים.

מחיר - 890 ש"ח + 350 ש"ח עבור צילום סטילס + DVD

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לרוכשים צניחה חופשית 10% הנחה בקורס קייטסרף

09
 
 
למשפחה או לחברים אשר מגיעים לראות את הצונח/ת
 אנו מציעים טיסה מרתקת בססנה 172
 להלן הפרטים
 
טיסה בשמי הארץ - מצדה ים המלח - 20 דקות
מיוחד ב-B-OZ. טיסה בשמי הארץ באחד מהאזורים היפים בעולם - ים המלח! בואו ליהנות מטיסת חוויה יוצאת דופן היוצאת מהאתר ההיסטורי - מצדה. טיסה בשמי הארץ הנו סוג של הגשמת חלום לכל אחד ואחת בכל גיל אשר חושק/ת לטוס בשמי הארץ ולהרגיש איך זה לטוס במרחבים של ישראל. הטיסה תצא מאזור מצדה - ים המלח כאשר המסלול הוא מעל הנופים המדבריים היפהפיים, לאורך ים המלח ובחזרה למצדה. ניתן לשלב את הטיסה עם חווית צניחה חופשית באזור ומתאימה מאוד לאלו הממתינים לסיום או תחילת הצניחה. הנך תטיס את המטוס בעצמך מלבד המראה ונחיתה. המטוסים הנם ברמה גבוהה ואיכותיים מאוד, כמו כן הטייסים הנם אדיבים בעלי מודעות לשרות גבוהה.  משך הטיסה: כ- 20 דקות .חובה לכל מי שעולה למטוס להצטייד בתעודת זהות. עד 3 משתתפים במטוס. הטיסות בימי שישי / שבת בלבד.
מחיר: 20 דקות -  700 ש"ח

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לפורום שאלות ותשובות של B-OZ לקבלת מענה מהיר לחץ כאן

לתשומת לבך, מוצר זה אינו פעיל בשלב זה , אנא עקוב בשלב מאוחר יותר, עמך הסליחה
09
 

תנאי ביטול ומידע לצונח החופשי

צונחים השוקלים (כולל ביגוד והנעלה ) גברים מעל 90 ק"ג נשים מעל 85 ק"ג יתבקשו להוסיף 200 ש"ח. מעל 100 ק"ג אנחנו לא מצניחים. ביטול הזמנת הצניחה שאושרה ע"י מועדון הצניחה פחות מ- 72 שעות יחוייב 300 ש"ח דמי בטול. דחיית הזמנת הצניחה שאושרה ע"י מועדון הצניחה פחות מ-72 שעות יחוייב ב 300 ש"ח שיעמדו לזכות המועד הבא שנקבע לצניחה. דחיית הזמנת הצניחה שאושרה ע"י מועדון הצניחה במועד הצניחה יחייב ב 300 ש"ח דמי ביטול . במידה והצניחה תידחה תישמר הזכות לנצל את 300 הש"ח ששולמו למשך חודשיים. צניחה חופשית לא תתאים לנשים בהריון, בעלי בעיות לב ומערכת עצבים בעלי לחץ דם גבוה או נמוך, אדם שעבר ניתוח / שבר ב-6 חודשים אחרונים,אדם בטיפול רפואי המגביל תנועת איברים. אם יש ספק לגבי מצב רפואי יש להתייעץ עם רופא. אין ליטול סמים ו/או לשתות אלכוהול 8 שעות לפני הצניחה. אין לצלול 24 שעות לפני הצניחה. אין החזרים או פיצוי מרגע העלייה למטוס.

 

ילדים מתחת לגיל 18 צריכים אישור מההורים ע"פ טופס מיוחד שיינתן להם בעת ההזמנה

אנשים מעל גיל 60 צריכים אישור רפואי

לתשומת לבך, הצניחה מיועדת לנשים עד 85 ק"ג / גברים עד 90 ק"ג, מעבר לזה ועד 99 ק"ג, גובה מעל 1.90, הצניחה בתוספת תשלום של 200 ₪ .  לא ניתן לצנוח במשקל של מעל 100 ק"ג / מעל גובה של 2 מטר. כדי למנוע אי נעימויות, השקילה מתבצעת במעמד הצניחה וכוללת את המשקל של הנעליים והביגוד.

 

מיקום ודרכי הגעה

מנחת בר יהודה, למרגלות הר מצדה, בשדה התעופה לכיוון הים

WAZE - צניחה חופשית מצדה ים המלח ואתם מגיעים ישירות עד אלינו :)

 

בואו לעוף על כנפי הדמיון - צניחה חופשית במצדה

בואו לעוף על כנפי הדמיון - צניחה חופשית במצדה מכורים לריגוש? חובבים אקסטרים? בשולי מדבר יהודה, שוכן לו מבצר עתיק יומין על פסגת מצוק, הצופה לים המלח, ברוכים הבאים למצדה, אתר היסטורי, מרשים ביופיו, אשר מדרונותיו התלולים והזקופים של המצוק מתנשאים מעל לגובה 1,240 רגל מעל פני ים המלח.

עזבו את טרדות היום יום, בואו להרפתקאת צניחה מעל אחד משבעה פלאי עולם – ים המלח, ולחוות ריגוש עוצר נשימה מעל הנופים המדהימים של מצדה, ולהגשים חלום. הצניחה הינה בליווי מדריך צמוד, אשר יעניק לכם ביטחון ושקט נפשי בהרפתקאה של ריחוף שתחרת בזכרונכם לזמן רב. חוויית הצניחה שלכם תחל ברישום לאחר אימון קרקעי בהנחיית מדריך בכיר. בתום ההדרכה, תחגרו את ציוד הצניחה ומדריך צניחה אישי  יתלווה אליכם למטוס, אשר  יטפס מעלה מעלה לגובה ההצנחה, הדלת תיפתח ואתם תיצנחו צמודים וקשורים למדריך שלכם. תקפצו מהמטוס לנפילה חופשית במהירות של 200 קמ"ש, במשך כ- דקה, ואז ייפתח המצנח ל- 7 דקות של צניחה חופשית כשהנוף כולו פרוש לפניכם. זו ההזדמנות שלכם לחוות חוויית אקסטרים חלומית,  הכי מרגשת שקיימת מעל הנוף היפה ביותר באזור ים המלח, תחושו באותן דקות של ריחוף בין שמיים לארץ את השקט מסביב, את הנוף המרהיב מעל הנוף הכחול של ים המלח ותהנו מתחושת הריגוש ופרץ האדרנלין עד לנחיתה הרכה במועדון. מומלץ לתעד את החוויה בתמונות סטילס / וידאו / DVD אשר יתעדו לכם את הרגעים הקסומים והנדירים וישחזרו לכם את ההרגשה הנדירה שחוויתם.

 

צניחה חופשית - פסגת כל החלומות...

צניחה חופשית נחשבה מאז ומתמיד לפסגת החלומות של כל חובב אקסטרים. זה נכון שישנם עוד אפשרויות אקסטרים רבות, וכולן משווקות תחת הגדרות מפוצצות כמו "ריגוש מדהים", אדרנלין מטורף", "אקסטרים לא נורמאלי" וכו’. אבל עזבו שטויות. גם הם וגם אתם יודעים כשבא לכם באמת להוציא את הלב מהגוף מרוב פחד, יש רק שתי מילים שיעשו עבורכם את העבודה - צניחה חופשית.

בשאר אותן "חוויות מרגשות", לכאורה, נוטים לספר לכם בהרחבה על התחושה המדהימה שתהיה לכם, על הפחד שישתק לכם את הגוף. כשמדברים על צניחה חופשית, אין טעם להרחיב. כי מי לא מבין איזו תחושה תמלא את גופו כשיבצע צניחה ממטוס שנע בין שמיים לארף בגובה 4 קילומטר מעל פני הים, שבמשך 50 השניות הארוכות ביותר בחייו, ייפול במהירות אדירה לעבר הקרקע המתקרבת, עד לרגע המיוחל בו המצנח ייפתח לרווחה, ויותיר אותו נפעם במשך שבע דקות מהנוף מתחת לרגליכם. כל מילה מיותרת.

 צניחה חופשית בחוף הבונים

צניחה חופשית בארץ - כמה פרטים לפני שתקפצו

עד לפני  מספר שנים נחשבה צניחה חופשית בישראל לנדירה יחסית בשל מחירה הגבוה כאן בארץ. אנשים נטו לצנוח בחו"ל ולחסוך עליויות. אלא שכיום, מחיר צניחה חופשית עולה רק בקצת על סכום של אלף ש"ח לצניחה, מה שהפך את העניין לפופולארי ונפוץ בעיקר כאשר מחפשים מתנות מיוחדות לכל אירוע שלא יבוא. מה עוד חשוב לדעת על צניחה חופשית? הגבלת גיל הצניחה הינה מגיל 12, כאשר מדריך צניחה חופשית צמוד אליכם וכל האירוע מצולם בתמונות רגילות ובסרטון וידאו. מצנחי Sigma הבטוחים בעולם ישמשו אתכם ואת המדריך, רגע אחרי שתקפצו מחוברים יחדיו ותבצעו צניחה ממטוס חדיש ומפואר. עוד לפני כן תערכו אימון ותדרוך קצר, במהלכו תגלו שב- 50 השניות של הנפילה, תגיעו למהירות צנועה של 200 קמ"ש. צניחה חופשית אפשרית בוריאציות רבות - צניחה לילדים, צניחה לים, צניחה זוגית וכו’. גם מבחינת מיקום הצניחה ישראל היא ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות - צניחה בצפון, צניחה בחוף הבונים, צניחה חופשית במצדה, צניחה חופשית בשדה תימן ועוד. אז קדימה, חברים. אם כבר למות מפחד, לפחות שיהיה לכם סיפור טוב...ב ה צ ל ח ה !

  
פורום אקסטרים
קייטנות גלישה 2014
קורסים בים
קורסים באוויר
קורסים ביבשה
מתנות אקסטרים בים
מתנות ואטרקציות ביבשה
מתנות אקסטרים משולבות
חופשות ואתרי סקי בעולם
קייטנות סקי בחגי ישראל
ידיעות
מתנות אקסטרים משולבות - בואו ליצור משהו מיוחד ליום ההולדת !!
טיול סוסים קסום בחוף הים מכמורת
רישיונות לסירה ואופנוע ים בכל הארץ
טיול סוסים + ספא + ארוחה עבור קבוצות - להצעה התקשרו !!
השכרת יאכטה ברחבי הארץ לאירועים
קורס פרטי בסקייטבורד - לפרטים הכנסו
יום כיף לעובדי החברה
סימולציות לחימה - איירסופט הלהיט הכובש
לא תאמינו, פיינטבול בכל רחבי ישראל, לחצו כאן
טיסת חוויה באולטרה לייט !
הבלוג החדש של B-Oz , חדשות מהארץ ומהעולם !
קורס גלישת גלים בסמוך למגוריך
חדש ! טיסות חוויה בטרייק
פורום האקסטרים מספר 1 בישראל
טיסה בכדור פורח בצפון הארץ - מתנה מופלאה להורים !
סנפלינג ברחבי ישראל !!
בואו לחגוג יום הולדת בקיר טיפוס
מעוניין לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לחופשת סקי?? לחץ כאן
לעמוד החדשות המלא >