הפכו את B-OZ לאתר הבית  |  הוסף למועדפים  |  יצירת קשר  |   דף ראשי
>>
צניחה חופשית בדרום

גוגל פלוס

 
בואו להגשים חלום !
צניחה חופשית בדרום נוף קסום ומרהיב! אחד מפלאי העולם!
 

לצניחה חופשית בצפון לחץ כאן

 
צניחה חופשית בדרום  - שישי / שבת וחגים
בואו להגשים חלום ולהרגיש את פעימות הלב בחוזקה מעל נוף עוצר נשימה  !! 9000 רגל !! נפילה חופשית למשך 30 שניות. בצניחת הטנדם אתם תזכו לחוות אדרנלין, ריגוש אחר, מפתיע, עוצר נשימה ובעיקר משחרר, ריגוש שגורם לך לשבור מחסומים ולהתגבר על הפחד. צניחת הטנדם הנה צניחה בליווי מדריך צמוד המעניק לכם את השקט הנפשי ואת הביטחון המלא שאתם בידיים הטובות והמקצועיות ביותר שיש.  תחליטו לצאת להרפתקה שלא חוויתם מעולם, צאו מהדאגות של חיי היום יום ובואו תתנסו בחוויה של ריחוף חלומי בנוף נדיר ומהמם. לאחר מפגש עם המארחת המלווה לסרט ואחריו אימון קרקעי בהנחיית מדריך בכיר תהיו בדרככם לאחת החוויות הסוחפות והבלתי נשכחות שתחוו.  מחוברים למדריך בכיר, תקפצו מהמטוס ותפלו בנפילה חופשית במהירות של 200 קמ"ש, במשך כ- 30 שניות, לאחריהן ייפתח מעל ראשכם המצנח ל- 7 דקות של גלישה חלומית שכל הסובב אתכם זה שקט, נוף מרהיב עד לנחיתה במועדון.  טווח גילאים: 12 ומעלה. הצניחות מתקיימות בימי שישי / שבת וחגים.

מחיר - 1,200

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לפורום שאלות ותשובות של B-OZ לקבלת מענה מהיר לחץ כאן

לרוכשים צניחה חופשית 10% הנחה בקורס קייטסרפינג


צניחה חופשית  + צילום סטילס - שישי / שבת וחגים
בואו להגשים חלום ולהרגיש את פעימות הלב בחוזקה מעל נוף עוצר נשימה !!  9000 רגל !! נפילה חופשית למשך 30 שניות. בצניחת הטנדם אתם תזכו לחוות אדרנלין, ריגוש אחר, מפתיע, עוצר נשימה ובעיקר משחרר, ריגוש שגורם לך לשבור מחסומים ולהתגבר על הפחד. צניחת הטנדם הנה צניחה בליווי מדריך צמוד המעניק לכם את השקט הנפשי ואת הביטחון המלא שאתם בידיים הטובות והמקצועיות ביותר שיש.  תחליטו לצאת להרפתקה שלא חוויתם מעולם, צאו מהדאגות של חיי היום יום ובואו תתנסו בחוויה של ריחוף חלומי בנוף נדיר ומהמם. לאחר מפגש עם המארחת המלווה לסרט ואחריו אימון קרקעי בהנחיית מדריך בכיר תהיו בדרככם לאחת החוויות הסוחפות והבלתי נשכחות שתחוו.  מחוברים למדריך בכיר, תקפצו מהמטוס ותפלו בנפילה חופשית במהירות של 200 קמ"ש, במשך כ- 30 שניות, לאחריהן ייפתח מעל ראשכם המצנח ל- 7 דקות של גלישה חלומית שכל הסובב אתכם זה שקט, נוף מרהיב עד לנחיתה במועדון.  טווח גילאים: 12 ומעלה. הצניחות מתקיימות בימי שישי או שבת וחגים.

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לרוכשים צניחה חופשית 10% הנחה בקורס קייטסרפינג

  
צניחה חופשית בדרום  + צילום DVD - שישי / שבת וחגים
בואו להגשים חלום ולהרגיש את פעימות הלב בחוזקה מעל נוף עוצר נשימה  !! 9000 רגל !! נפילה חופשית למשך 30 שניות. בצניחת הטנדם אתם תזכו לחוות אדרנלין, ריגוש אחר, מפתיע, עוצר נשימה ובעיקר משחרר, ריגוש שגורם לך לשבור מחסומים ולהתגבר על הפחד. צניחת הטנדם הנה צניחה בליווי מדריך צמוד המעניק לכם את השקט הנפשי ואת הביטחון המלא שאתם בידיים הטובות והמקצועיות ביותר שיש.  תחליטו לצאת להרפתקה שלא חוויתם מעולם, צאו מהדאגות של חיי היום יום ובואו תתנסו בחוויה של ריחוף חלומי בנוף נדיר ומהמם. לאחר מפגש עם המארחת המלווה לסרט ואחריו אימון קרקעי בהנחיית מדריך בכיר תהיו בדרככם לאחת החוויות הסוחפות והבלתי נשכחות שתחוו.  מחוברים למדריך בכיר, תקפצו מהמטוס ותפלו בנפילה חופשית במהירות של 200 קמ"ש, במשך כ- 30 שניות, לאחריהן ייפתח מעל ראשכם המצנח ל- 7 דקות של גלישה חלומית שכל הסובב אתכם זה שקט, נוף מרהיב עד לנחיתה במועדון.  טווח גילאים: 12 ומעלה. הצניחות מתקיימות בימי שישי / שבת וחגים.

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לרוכשים צניחה חופשית 10% הנחה בקורס קייטסרף

 

שובר מתנה בצניחה חופשית - פינוק וחלום לכל חבר/ה !!!

 
צניחה חופשית בדרום + צילום סטילס + DVD - שישי / שבת וחגים
בואו להגשים חלום ולהרגיש את פעימות הלב בחוזקה מעל נוף עוצר נשימה  !!  9000 רגל !! נפילה חופשית למשך 30 שניות. בצניחת הטנדם אתם תזכו לחוות אדרנלין, ריגוש אחר, מפתיע, עוצר נשימה ובעיקר משחרר, ריגוש שגורם לך לשבור מחסומים ולהתגבר על הפחד. צניחת הטנדם הנה צניחה בליווי מדריך צמוד המעניק לכם את השקט הנפשי ואת הביטחון המלא שאתם בידיים הטובות והמקצועיות ביותר שיש.  תחליטו לצאת להרפתקה שלא חוויתם מעולם, צאו מהדאגות של חיי היום יום ובואו תתנסו בחוויה של ריחוף חלומי בנוף נדיר ומהמם. לאחר מפגש עם המארחת המלווה לסרט ואחריו אימון קרקעי בהנחיית מדריך בכיר תהיו בדרככם לאחת החוויות הסוחפות והבלתי נשכחות שתחוו.  מחוברים למדריך בכיר, תקפצו מהמטוס ותפלו בנפילה חופשית במהירות של 200 קמ"ש, במשך כ- 30 שניות, לאחריהן ייפתח מעל ראשכם המצנח ל- 7 דקות של גלישה חלומית שכל הסובב אתכם זה שקט, נוף מרהיב עד לנחיתה במועדון.  טווח גילאים: 12 ומעלה. הצניחות מתקיימות בימי שישי / שבת וחגים.

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לרוכשים צניחה חופשית 10% הנחה בקורס קייטסרף


תנאי ביטול ומידע לצונח החופשי

צונחים השוקלים (כולל ביגוד והנעלה ) גברים מעל 90 ק"ג נשים מעל 85 ק"ג יתבקשו להוסיף 200 ש"ח. מעל 100 ק"ג אנחנו לא מצניחים. ביטול הזמנת הצניחה שאושרה ע"י מועדון הצניחה פחות מ- 72 שעות יחוייב 300 ש"ח דמי בטול. דחיית הזמנת הצניחה שאושרה ע"י מועדון הצניחה פחות מ-72 שעות יחוייב ב 300 ש"ח שיעמדו לזכות המועד הבא שנקבע לצניחה. דחיית הזמנת הצניחה שאושרה ע"י מועדון הצניחה במועד הצניחה יחייב ב 300 ש"ח דמי ביטול . במידה והצניחה תידחה תישמר הזכות לנצל את 300 הש"ח ששולמו למשך חודשיים. צניחה חופשית לא תתאים לנשים בהריון, בעלי בעיות לב ומערכת עצבים בעלי לחץ דם גבוה או נמוך, אדם שעבר ניתוח / שבר ב-6 חודשים אחרונים,אדם בטיפול רפואי המגביל תנועת איברים. אם יש ספק לגבי מצב רפואי יש להתייעץ עם רופא. אין ליטול סמים ו/או לשתות אלכוהול 8 שעות לפני הצניחה. אין לצלול 24 שעות לפני הצניחה. אין החזרים או פיצוי מרגע העלייה למטוס.

 

ילדים מתחת לגיל 18 צריכים אישור מההורים ע"פ טופס מיוחד שיינתן להם בעת ההזמנה

נשים מעל גיל 60 צריכים אישור רפואי

לתשומת לבך, הצניחה מיועדת לנשים עד 85 ק"ג / גברים עד 90 ק"ג, מעבר לזה ועד 99 ק"ג, גובה מעל 1.90, הצניחה בתוספת תשלום של 200 ₪ .  לא ניתן לצנוח במשקל של מעל 100 ק"ג / מעל גובה של 2 מטר. כדי למנוע אי נעימויות, השקילה מתבצעת במעמד הצניחה וכוללת את המשקל של הנעליים והביגוד.

 

צניחה חופשית - פסגת כל החלומות...

צניחה חופשית נחשבה מאז ומתמיד לפסגת החלומות של כל חובב אקסטרים. זה נכון שישנם עוד אפשרויות אקסטרים רבות, וכולן משווקות תחת הגדרות מפוצצות כמו "ריגוש מדהים", אדרנלין מטורף", "אקסטרים לא נורמאלי" וכו’. אבל עזבו שטויות. גם הם וגם אתם יודעים כשבא לכם באמת להוציא את הלב מהגוף מרוב פחד, יש רק שתי מילים שיעשו עבורכם את העבודה - צניחה חופשית.

בשאר אותן "חוויות מרגשות", לכאורה, נוטים לספר לכם בהרחבה על התחושה המדהימה שתהיה לכם, על הפחד שישתק לכם את הגוף. כשמדברים על צניחה חופשית, אין טעם להרחיב. כי מי לא מבין איזו תחושה תמלא את גופו כשיבצע צניחה ממטוס שנע בין שמיים לארף בגובה 4 קילומטר מעל פני הים, שבמשך 50 השניות הארוכות ביותר בחייו, ייפול במהירות אדירה לעבר הקרקע המתקרבת, עד לרגע המיוחל בו המצנח ייפתח לרווחה, ויותיר אותו נפעם במשך שבע דקות מהנוף מתחת לרגליכם. כל מילה מיותרת.

 צניחה חופשית בחוף הבונים

צניחה חופשית בארץ - כמה פרטים לפני שתקפצו

עד לפני  מספר שנים נחשבה צניחה חופשית בישראל לנדירה יחסית בשל מחירה הגבוה כאן בארץ. אנשים נטו לצנוח בחו"ל ולחסוך עליויות. אלא שכיום, מחיר צניחה חופשית עולה רק בקצת על סכום של אלף ש"ח לצניחה, מה שהפך את העניין לפופולארי ונפוץ בעיקר כאשר מחפשים מתנות מיוחדות לכל אירוע שלא יבוא. מה עוד חשוב לדעת על צניחה חופשית? הגבלת גיל הצניחה הינה מגיל 12, כאשר מדריך צניחה חופשית צמוד אליכם וכל האירוע מצולם בתמונות רגילות ובסרטון וידאו. מצנחי Sigma הבטוחים בעולם ישמשו אתכם ואת המדריך, רגע אחרי שתקפצו מחוברים יחדיו ותבצעו צניחה ממטוס חדיש ומפואר. עוד לפני כן תערכו אימון ותדרוך קצר, במהלכו תגלו שב- 50 השניות של הנפילה, תגיעו למהירות צנועה של 200 קמ"ש. צניחה חופשית אפשרית בוריאציות רבות - צניחה לילדים, צניחה לים, צניחה זוגית וכו’. גם מבחינת מיקום הצניחה ישראל היא ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות - צניחה בצפון, צניחה בחוף הבונים, צניחה חופשית במצדה, צניחה חופשית בשדה תימן ועוד. אז קדימה, חברים. אם כבר למות מפחד, לפחות שיהיה לכם סיפור טוב...ב ה צ ל ח ה !

  
פורום אקסטרים
קייטנה בפלמחים
קייטנה בקיסריה
קייטנה בתל אביב
קייטנה בהרצליה
קייטנה בחבצלת השרון
קייטנה באשדוד
קייטנה בחיפה
קייטנה בקריות
קייטנה בבת ים
קייטנת אופניים
קייטנת סקייטבורד
ידיעות
סימולציות לחימה - איירסופט הלהיט הכובש
קורס פרטי בסקייטבורד - לפרטים הכנסו
לא תאמינו, פיינטבול בכל רחבי ישראל, לחצו כאן
קורס גלישת גלים בסמוך למגוריך
מתנות אקסטרים משולבות - בואו ליצור משהו מיוחד ליום ההולדת !!
טיול סוסים קסום בחוף הים מכמורת
רישיונות לסירה ואופנוע ים בכל הארץ
טיול סוסים + ספא + ארוחה עבור קבוצות - להצעה התקשרו !!
השכרת יאכטה ברחבי הארץ לאירועים
יום כיף לעובדי החברה
טיסת חוויה באולטרה לייט !
הבלוג החדש של B-Oz , חדשות מהארץ ומהעולם !
חדש ! טיסות חוויה בטרייק
פורום האקסטרים מספר 1 בישראל
טיסה בכדור פורח בצפון הארץ - מתנה מופלאה להורים !
סנפלינג ברחבי ישראל !!
בואו לחגוג יום הולדת בקיר טיפוס
מעוניין לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לחופשת סקי?? לחץ כאן
לעמוד החדשות המלא >