הפכו את B-OZ לאתר הבית  |  הוסף למועדפים  |  יצירת קשר  |   דף ראשי
>>
אטרקציות ברפטינג נהר הירדן

גוגל פלוס


 

רפטינג נהר הירדן הנו אתר התיירות הגדול והמרכזי בגליל העליון (דרום עמק החולה) ולמרגלות רמת הגולן. הרפטינג ממוקם כ- 10 דקות מראש פינה ובסמוך לקיבוץ גדות בגליל העליון בתוך גן עדן של טבע ואטרקציות... היופי של חורשת האיקליפטוס, רחש הרוח המלטפת וזרימת הנהר בערוצו של הירדן ההררי הצופן בייחודו את הרפתקאות ה- white water בלעדי לרפטינג נהר הירדן.

 

רפטינג בנהר הירדן - מסלול קצר - בין 10 - 20 איש

חוויה מופלאה וקסומה בשייט מים שקטים בסירות ראפטינג או שייט בקיאקים זוגיים לאורך נופיו המרהיבים של נהר הירדן. לאחר התארגנות ותדריך בטיחות נרד אל הנהר, השייט יעבור תחת גשר בנות יעקוב. במקום בו נכנס הירדן לתוואי ערוץ הטבעי, יהפוך המסלול למהיר יותר. לאחר העיקול שיפתיע את כולם - נגיע למיצד עטרת, פינת חמד, שם מסתיים המסלול. לתשומת לבכם: המחיר המוצג הנו ליחיד, עבור קבוצות יינתנו מחירים שונים, כמו כן קבוצה תקבל מדריך בתפקיד חובש או מגיש עזרה ראשונה. השייט בסירות הרפטינג או בקיאקים מותר החל מגיל 5. משך השייט - שעה ורבע.

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לפורום שאלות ותשובות של B-OZ לקבלת מענה מהיר לחץ כאן

048

 

רפטינג בנהר הירדן - מסלול קצר  + ארוחה באיזמיר - מינימום 20 איש

חוויה מופלאה וקסומה בשייט מים שקטים בסירות ראפטינג או שייט בקיאקים זוגיים לאורך נופיו המרהיבים של נהר הירדן. לאחר התארגנות ותדריך בטיחות נרד אל הנהר, השייט יעבור תחת גשר בנות יעקוב. במקום בו נכנס הירדן לתוואי ערוץ הטבעי, יהפוך המסלול למהיר יותר. לאחר העיקול שיפתיע את כולם - נגיע למיצד עטרת, פינת חמד, שם מסתיים המסלול. לתשומת לבכם: המחיר המוצג הנו ליחיד, עבור קבוצות יינתנו מחירים שונים, כמו כן קבוצה תקבל מדריך בתפקיד חובש או מגיש עזרה ראשונה. השייט בסירות הרפטינג או בקיאקים מותר החל מגיל 5. משך הפעילות - כשעתיים וחצי.

ארוחה באיזמיר הכוללת - מן הטאבון - לחם טורקי מסורתי עם קצח וסומסום, בר סלטים מפואר, מג’אדרה מסורתית עם אורז מבושם, תפוחי אדמה בעשבי תיבול משוחים בשמן זית שום ורוזמרין, כנפי עוף ברוטב שום, מבחר אנטי פאסטי, נתחי פרגית, קבב תוצרת בית, שתייה קרה, בר קפה, קינוח - גלידה וניל תאנים טורקית תוצרת הבית - ארוחה מפנקת ועשירה !!

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לפורום שאלות ותשובות של B-OZ לקבלת מענה מהיר לחץ כאן

048
 

שייט משימתי בנהר - לקבוצות של מינימום 20 איש

חוויה מופלאה וקסומה בשייט מים שקטים בסירות ראפטינג או שייט בקיאקים זוגיים לאורך נופיו המרהיבים של נהר הירדן. לאחר התארגנות ותדריך בטיחות נרד אל הנהר, השייט יעבור תחת גשר בנות יעקוב. במקום בו נכנס הירדן לתוואי ערוץ הטבעי, יהפוך המסלול למהיר יותר. לאחר העיקול שיפתיע את כולם - נגיע למיצד עטרת, פינת חמד, שם מסתיים המסלול. לתשומת לבכם: המחיר המוצג הנו ליחיד, עבור קבוצות יינתנו מחירים שונים, כמו כן קבוצה תקבל מדריך בתפקיד חובש או מגיש עזרה ראשונה. השייט בסירות הרפטינג או בקיאקים מותר החל מגיל 5. משך הפעילות - כשעתיים

שייט משימתי הכולל שייט + 2 משימות גיבוש + בודי רפטינג + בליווי מדריך

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לפורום שאלות ותשובות של B-OZ לקבלת מענה מהיר לחץ כאן

048
 

 


אומגה לנהר הירדן + שייט רפטינג
אומגת ענק – חוויה של שמים ומים! גלישה באומגת ענק - מגובה 15 מטר לאורך 70 מ’ היישר למימי הירדן. הגולשים רתומים לרתמת בטיחות לאורך הגלישה ומדריכים מיומנים משלחים ומשחררים את המשתתפים – חוויה מטריפה. לתשומת לבכם: המחיר המוצג הנו ליחיד, עבור קבוצות יינתנו מחירים שונים, כמו כן קבוצה תקבל מדריך בתפקיד חובש או מגיש עזרה ראשונה. האומגה מתאפשרת החל מגיל 8 ומעלה.

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לפורום שאלות ותשובות של B-OZ לקבלת מענה מהיר לחץ כאן

048
 
בלוז לירדן - שייט לילי - לקבוצות של מינימום 20 איש
חוויה מופלאה וקסומה בשייט מים שקטים בסירות רפטינג או שייט בקיאקים זוגיים לאורך נופיו המרהיבים של נהר הירדן. לאחר התארגנות ותדריך בטיחות נרד אל הנהר, השייט יעבור תחת גשר בנות יעקוב. במקום בו נכנס הירדן לתוואי ערוץ הטבעי, יהפוך המסלול למהיר יותר. לאחר העיקול שיפתיע את כולם - נגיע למיצד עטרת, פינת חמד, שם מסתיים המסלול. לתשומת לבכם: המחיר המוצג הנו ליחיד, עבור קבוצות יינתנו מחירים שונים, כמו כן קבוצה תקבל מדריך בתפקיד חובש או מגיש עזרה ראשונה. השייט בסירות הרפטינג או בקיאקים מותר החל מגיל 5. משך השייט - שעה

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לפורום שאלות ותשובות של B-OZ לקבלת מענה מהיר לחץ כאן

048
 

רפטינג סוער בירדן ההררי - 4-5 שעות

נהר הירדן ההררי הוא אחד מהמקומות היפים והמרתקים בישראל, 12 קילומטרים של נהר סוער וגועש הזורם במהירות ונופל יותר מ- 200 מטר עד מוצאו בבקעת בית צידה של שפת הכינרת. הירדן ההררי זורם בשיאו בחודשי החורף והאביב ומאפשר לחובבי הרפטינג "אטרף" של אקשן והרפתקאות. אשדים סוערים, גלים, נפילות, מעברים צרים - חגיגת מים לבנים מושלמת. מלבד רפטינג סוער והרבה אקשן מציע נהר הירדן טיול במקום ציורי וקסום: קניון עמוק ומצוקי, מצודות ותחנות קמח עתיקות, מרבדי פרחים צבעוניים, ציפורים וחיי טבע – חווית רפטינג מושלמת. מסלול הרפטינג (4-5 שעות) נפגשים באתר "רפטינג נהר הירדן" בשעה 10:00 בבוקר, האתר ממוקם ליד קיבוץ גדות, נפגוש את מדריכי הרפטינג, נמדוד את ציוד הרפטינג ונצא לדרך. מתחילים את הרפטינג עולים על הסירות, מקבלים תדרוך על רפטינג, חתירות, בטיחות ושחיה בנהר סוער... כדי שנוכל להתגבש כצוות. מצד עתרת הנקודה ההיסטורית הראשונה שנפגוש היא מצד עטרת: מבצר צלבני עתיק החולש על המעבר (גשר) החשוב ביותר של הירדן. הקניון העליון (מצד עטרת – גשר כפר הנשיא) הכניסה לקניון העליון מתחילה בהליכה (כ- 25 דקות) לאורך תעלת ההטיה שמובילה את המים ל’טורבינה’, מפעל חשמל הידרו אלקטרי. הירדן ההררי פרוס מתחתנו. נפעיל את "הטורבינה" שתשחרר "גל מים" שיכפיל את כמות המים בירדן, הירדן סוער וגועש יותר, ’הדרדרה’, ’הפיל’, ’הגלים הגדולים’, הם אשדים חזקים בדרגה 4, השיא הוא המעבר בהישרדות’ - קטע שיט טכני סוער ומלא באקשן. הקניון התחתון (גשר כפר הנשיא – גשר הדודות/אריק) בחלק זה הירדן ההררי פתוח יותר, אולם גם סוער יותר. האפיק מפוצל לאיים ומלא בבולדרים גדולים היוצרים אשדים חזקים וסוערים בנהר. נתחיל בחגיגת הרפטינג האמיתית... נראה אנפות, קורמורנים, שלדגים ואם יתמזל מזלנו לוטרות, צבאים ושפני סלע. הנוף מזכיר סוואנה עם עצי דולב, שיזף ושקד... את השיט נסיים בגשר הדודות. לפני סיום נעמיס את הסירות על הרכבים ונצא חזרה הביתה, בדרכנו נציץ על הירדן מלמעלה בפעם האחרונה, לא לפני שנחשוב על הרפתקת הרפטינג הבאה...
השייט מתאים לגילאי 15 ומעלה כאשר יש לעדכן 96 שעות מראש על מספר המטיילים המדייק, במידה ולא יעדכן כל ההתארגנות לשייט וההתחשבנות, תהייה ע.ב מס’ המטיילים בהזמנה, ע"פ מסירת פרטי כרטיס אשראי * לשיט חובה סנדלי נהר/נעלי ספורט (אסור לעשות רפטינג יחפים) * מומלץ להביא * מגבת * זוג בגדים להחלפה * חיוכים ומצב רוח טוב... - עד 5 איש בסירה לא כולל המדריך
מחיר: 430 ש"ח לאדם (4-8 איש) /  390 ש"ח לאדם (מעל 8 איש) - ניתנת האפשות להוסיף ארוחה במסעדה כשרה (תפריט עסקי - מנה לבחירה)

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לפורום שאלות ותשובות של B-OZ לקבלת מענה מהיר לחץ כאן

לתשומת לבך, הרפטינג הסוער זורם בשיאו בחודשי החורף והאביב
הרפטינג פועל החל מחודש ינואר ועד סוף חודש יוני
048

רפטינג נהר הירדן

 
מגוון האטרקציות הגדול ביותר במקום אחד ! !

שייט קייקים / רפטינג מסלול רגיל

שייט סוער והרפתקני בירדן ההררי

מתחם פיינטבול בחורשה

טיולי ריינג’רים

טיולי ג’יפים

מגוון טיולים הליכה מודרכים

אומגה ענקית למים

עמדת ירי חץ וקשת

מתחמי VIP לקבוצות

גן אירועים

גג לאירועים

ארמון סולטאן הממוזג לאירועים וסדנאות

מסעדה בשרית כשרה על גדות הנהר "איסקנדר"

מטפלים ואוהלי טיפולים

מגוון עשיר של סדנאות והרצאות והפעלות

מרכזי פעילות לקבוצות עד 500 איש ועוד....

מגוון עשיר ורחב של חבילות במחירים אטרקטיבים לימי גיבוש לחברות...

 
פורום אקסטרים
קייטנה בפלמחים
קייטנה בקיסריה
קייטנה בתל אביב
קייטנה בהרצליה
קייטנה בחבצלת השרון
קייטנה באשדוד
קייטנה בחיפה
קייטנה בקריות
קייטנה בבת ים
קייטנת אופניים
קייטנת סקייטבורד
ידיעות
סימולציות לחימה - איירסופט הלהיט הכובש
קורס פרטי בסקייטבורד - לפרטים הכנסו
לא תאמינו, פיינטבול בכל רחבי ישראל, לחצו כאן
קורס גלישת גלים בסמוך למגוריך
מתנות אקסטרים משולבות - בואו ליצור משהו מיוחד ליום ההולדת !!
טיול סוסים קסום בחוף הים מכמורת
רישיונות לסירה ואופנוע ים בכל הארץ
טיול סוסים + ספא + ארוחה עבור קבוצות - להצעה התקשרו !!
השכרת יאכטה ברחבי הארץ לאירועים
יום כיף לעובדי החברה
טיסת חוויה באולטרה לייט !
הבלוג החדש של B-Oz , חדשות מהארץ ומהעולם !
חדש ! טיסות חוויה בטרייק
פורום האקסטרים מספר 1 בישראל
טיסה בכדור פורח בצפון הארץ - מתנה מופלאה להורים !
סנפלינג ברחבי ישראל !!
בואו לחגוג יום הולדת בקיר טיפוס
מעוניין לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לחופשת סקי?? לחץ כאן
לעמוד החדשות המלא >