הפכו את B-OZ לאתר הבית  |  הוסף למועדפים  |  יצירת קשר  |   דף ראשי
>>>
רישיון שייט ואופנוע ים ת"א

גוגל פלוס

 

 


מידע כללי

השטת אופנוע-ים וסירת מנוע מצריכה רישיון "משיט" מטעם מנהל הספנות והנמלים שבמשרד התחבורה. לא ישיט אדם כלי שייט קטן סירה או אופנוע-ים אלא עם כן בידו תעודת משיט וההשטה נעשית בהתאם לתנאים ולהגבלות שבתעודה.  (כמו בכביש רישיון למכונית ולרכב דו-גלגלי הם רישיונות נפרדים). קבלת רישיון על אופנוע-ים וסירה הוא קל ופשוט. הידע הנדרש לקבלת הרישיון הוא בסיסי וניתן ללומדו בהשקעה מינימאלית של זמן ומשאבים. דרושה בדיקת עיניים ובדיקה רפואית,בחינה תיאורטית (עיוני), בחינת חבלים ובחינה מעשית על כלי השייט. רובם המכריע של הנבחנים עוברים את המבחן העיוני והמעשי בפעם הראשונה ולא נדרשים למבחנים חוזרים. במקרה ונכשלת במבחן עיוני תוכל לחזור ללמוד למבחן הבא ללא תשלום במשך שנתיים ממועד ההרשמה. בעל תעודת משיט לסירה אינו רשאי להשיט אופנוע ים. אין להשיט אופנוע ים ללא תעודת משיט.
 

מדריך תאוריה אישי אצלכם בבית - החל משלושה איש ומעלה

 
רישיון לאופנוע ים ביפו - ת"א
אופנוע ים הנו כלי שייט אשר ממונע ע"י מנוע שאיבת מים (מנוע סילון) המסוגל להשיט עד שלושה רוכבים. הפעלתו של האופנוע ים מתבצעת ברכיבה או בעמידה, ההיגוי מתבצע באמצעות מוט רוכבי. לקבלת רישיון אופנוע ים יש ללמוד את החומר העיוני (2 פגישות תאוריה - משך כל פגישה - 3 שעות) כאשר לאחר מכן ניגשים למבחן עיוני (מבחן אמריקאי) ועם קבלת התשובה מתחילים את השיעורים המעשים (2 פגישות מעשיות על אופנוע ים בשיעור אישי - 45 דקות - 60 דקות). לאחר השיעורים המעשים עוברים טסט באופנוע-ים הכולל שליטה באופנוע ים תוך ביצוע סלאלום מהיר ואיטי. בנוסף, שליטה בשלושה קשרים: קשר אורגים, קשר טבעת וקשר הצלה. בעל רשיון לסירה אינו יכול להשיט אופנוע ים ללא רשיון , רק בעל תעודת משיט לאופנוע ים יכול להשיט את האופנוע. רשיון לאופנוע ים ניתן להוציא החל מגיל 16 בתנאי שעברת בדיקות רפואיות ובדיקת עיניים. תוקף הרישיון למשך 5 שנים. התיאוריה מתבצעת בנמל יפו, האנגר 2 צמוד למסעדת קונטינר. משך הזמן מרגע ההזמנה ועד לקבלת הרישיון הוא כחודש וכולל קבלת אישור רפואי ממשרד התחבורה, שיעורי תיאוריה ומעשי ומבחנים.

מחיר: 1000 ש"ח  (לא כולל אגרות)

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לפורום שאלות ותשובות של B-OZ לקבלת מענה מהיר לחץ כאן

אגרת מבחן תאוריה - 182 ש"ח - אגרת מבחן מעשי - 307 ש"ח

025

מומלץ ללמוד קורס משולב לסירה ואופנועי ים. כך עוברים רק מבחן תיאוריה אחד לסירה ועוברים שני טסטים ומקבלים 2 תעודות משיט גם לסירה וגם לאופנוע ים.

 
רישיון משולב לסירה ואופנוע ים ביפו - ת"א
רישיון משולב על אופנוע ים וסירה חוסך לכם המון כאבי ראש, רק תאוריה אחת ושני מבחנים מעשיים ותקבלו רישיון גם על אופנוע ים וגם על סירה. הנו כלי שייט אשר ממונע ע"י מנוע שאיבת מים (מנוע סילון) המסוגל להשיט עד שלושה רוכבים. הפעלתו של האופנוע ים מתבצעת ברכיבה או בעמידה, ההיגוי מתבצע באמצעות מוט רוכבי. לקבלת רישיון אופנוע ים יש ללמוד את החומר העיוני (2 פגישות תאוריה - משך כל פגישה - 3 שעות) כאשר לאחר מכן ניגשים למבחן עיוני (מבחן אמריקאי) ועם קבלת התשובה מתחילים את השיעורים המעשים (2 פגישות מעשיות על אופנוע ים בשיעור אישי - 45 דקות - 60 דקות). לאחר השיעורים המעשים עוברים טסט באופנוע-ים הכולל שליטה באופנוע ים תוך ביצוע סלאלום מהיר ואיטי. בנוסף, שליטה בשלושה קשרים: קשר אורגים, קשר טבעת וקשר הצלה. בעל רשיון לסירה אינו יכול להשיט אופנוע ים ללא רשיון , רק בעל תעודת משיט לאופנוע ים יכול להשיט את האופנוע. רשיון לאופנוע ים ניתן להוציא החל מגיל 16 בתנאי שעברת בדיקות רפואיות ובדיקת עיניים. תוקף הרישיון למשך 5 שנים. סירה הינה כלי שייט שאורכו עד 7 מטר ומותקן בו מנוע עד 150 כ"ס ואינו אופנוע ים והתאוריה מועברת ביחד עם התאוריה של האופנוע ים. על-מנת לקבל רישיון לסירה יש ללמוד את החומר העיוני בעל רשיון לסירה אינו יכול להשיט אופנוע ים. רשיון לסירה אפשר להוציא החל מגיל 17 וזאת לאחר שעברת בדיקות רפואיות ומבחנים. התיאוריה מתבצעת בנמל יפו, האנגר 2 צמוד למסעדת קונטינר. משך הזמן מרגע ההזמנה ועד לקבלת הרישיון הוא כחודש וכולל קבלת אישור רפואי ממשרד התחבורה, שיעורי תיאוריה ומעשי ומבחנים.

מחיר: 1,500 ש"ח - אין הגבלה בשיעורים (לא כולל אגרות) כאשר יש לשלם אגרת מבחן מעשי ואגרת מבחן תאוריה לכל כלי בנפרד (אופנוע ים + סירה)

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לפורום שאלות ותשובות של B-OZ לקבלת מענה מהיר לחץ כאן

אגרת מבחן תאוריה - 182 ש"ח - אגרת מבחן מעשי - 307 ש"ח 

025

רישיון לסירה עוצמה א’ משיט 12 ביפו - ת"א
סירה הינה כלי שייט שאורכו עד 7 מטר ומותקן בו מנוע עד 150 כ"ס ואינו אופנוע ים. על-מנת לקבל רישיון לסירה יש ללמוד את החומר העיוני (3 פגישות תאוריה בכיתה ממוזגת כאשר משך כל פגישה - 3 שעות) ולהבחן בו כאשר עם קבלת התשובה מתחילים ללמוד את החלק המעשי בסירה (3 שעורים מעשיים בלימוד אישי - 45 דקות - 60 דקות) ולאחר מכן להיבחן מעשי. בעל רשיון לסירה אינו יכול להשיט אופנוע ים. רשיון לסירה אפשר להוציא החל מגיל 17 וזאת לאחר שעברת בדיקות רפואיות ומבחנים. ניתנת האפשרות לשלב קורס אופנוע ים וסירה ביחד, עוברים מבחן עיוני בסירה ומבחנים מעשיים על סירה ואופנוע ים באותו יום.
התיאוריה מתבצעת בנמל יפו, האנגר 2 צמוד למסעדת קונטינר. משך הזמן מרגע ההזמנה ועד לקבלת הרישיון הוא כחודש וכולל קבלת אישור רפואי ממשרד התחבורה, שיעורי תיאוריה ומעשי ומבחנים.

מחיר: 1200 ש"ח  (לא כולל אגרות)

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לפורום שאלות ותשובות של B-OZ לקבלת מענה מהיר לחץ כאן

אגרת מבחן תאוריה  182 ש"ח - אגרת מבחן מעשי - 307 ש"ח

025

רישיון לספינה עוצמה ב’ משיט 13 - עד 8.5 מטר ביפו - ת"א
ספינה זו הינה כלי שייט שאורכו עד 8.5 מטר ללא הגבלת כח מנוע (לא כולל מפרשית). תקנה זו נכנסה לתוקף החל מה- 1 למרץ 2004 . על-מנת לקבל רישיון לסירה עוצמה ב’ יש לעבור מבחן עיוני, הכולל חומר בניווט חופי מכשירים אלקטרונים קשר ועוד.  החלק המעשי כולל שליטה בספינה עד 8.5 מטר מעל 150 כ"ס שאלות עיוניות ומבחן חבלים. התנאים לקבלת הרשיון הנם: בעל תעודת משיט עוצמה א’ 12 במשך שנה לפחות מגיל 18 +  הצלחה במבחנים עיוניים ומעשיים . המבחנים הנם מטעם רשות הספנות.
התיאוריה מתבצעת בנמל יפו, האנגר 2 צמוד למסעדת קונטינר.משך הזמן מרגע ההזמנה ועד לקבלת הרישיון הוא כחודש וכולל קבלת אישור רפואי ממשרד התחבורה, שיעורי תיאוריה ומעשי ומבחנים.

מחיר: 2,200 ש"ח (לא כולל אגרות)

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לפורום שאלות ותשובות של B-OZ לקבלת מענה מהיר לחץ כאן

אגרת מבחן תאוריה - 182 ש"ח - אגרת מבחן מעשי - 307 ש"ח

025
 

תנאי תשלום וביטול עבור קורסים לרישיון סירה עבור אופנוע ים

בעת ההזמנה ישלם הלקוח מקדמה ע"ס 20% ממחיר ההזמנה. מקדמה זו תשולם באמצעות כרטיס אשראי / העברה בנקאית / מזומן בזמן. לתשומת לבך, המקדמה אינה ניתנת להחזר! בעת ההזמנה ייתן הלקוח מספר כרטיס אשראי עבור יתרת התשלום לערבון. יתרת התשלום תשולם במועד הפעילות באמצעות כרטיס אשראי / מזומן. במקרה של ביטול מצד הלקוח החל מ- 48 שעות לפני מועד הפעילות, יחוייב הלקוח ב- 20% (בנוסף למקדמה ע"ס 20% אשר שולמה בעת ביצוע ההזמנה). במקרה של ביטול מצד הלקוח במועד הפעילות, יחוייב הלקוח ביתרת הסכום המלא (בנוסף למקדמה ע"ס 20% אשר שולמה בעת ביצוע ההזמנה). אבקש להביא לידיעתך כי אם מספר המשתתפים אשר יבצע את הפעילות בפועל יהיה קטן ממספר המשתתפים שהוזמן על-ידך, העלות תישאר בהתאם להזמנה הראשונית.
מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במקרה של ביטול, יישמרו ללקוח דמי המקדמה למימוש הפעילות שהזמין וזאת למשך תקופה של חודשיים, לכל היותר. במהלך תקופה זו יהא זכאי הלקוח להשתמש בדמי המקדמה גם עבור פעילות אחרת המוצעת על-ידי B-Oz ובכפוף למחירים ולתנאי הביטול המוצגים באתר עבור הפעילות האחרת.
 

מידע נוסף לגבי קורסי שייט לסירה ואופנוע ים

על מנת להוציא רישיון לסירה או אופנוע ים דרושה בדיקה רפואית, בחינת תיאוריה (עיוני), בחינה מעשית בכלי השייט ובחינה בחבלים.

התיאוריה מתבצעת בנמל יפו מחסן מספר 2 - צמוד למסעדת הקונטינר בימי שני ורביעי בשעה חמש / שש. השיעור המעשי מתקיים ביפו או בהרצליה , כל יום בשעות האור בתאום מראש.  לימודי בוקר מתקיימים כל יום בשעות הבוקר לאחר שעה תשע וחצי (לא כולל יום שישי).

השלמה לשיעורים מעשים באופנוע ים ללא הגבלה !  500 ש"ח (לא כולל אגרה עבור הטסט)

יש אפשרות לקורס פרטי או לקבוצות מאורגנות. את יתר השיעורים מתאמים בהמשך.

יש להגיש את הטפסים הרפואיים והאגרות עד יום ה’ לפני המבחן.

המבחן העיוני מתקיים ביום ראשון בחיפה וביום רביעי בתל אביב בכיתת המבחנים של אגף הספנות במרכז החתירה דניאל ברחוב רוקח 2 בת"א. את השעה המדוייקת לכל נבחן אפשר לקבל ביום שני במשרדו בנמל יפו החל משעה 12:00.

תשובות למבחן העיוני מקבלים במשרדנו שבוע לאחר המבחן החל מהשעה 14:00. נבחן שעבר את המבחן העיוני מתאם את החלק המעשי.

במידה ונכשלת במבחן העיוני אתה יכול להשתתף בשיעורי חזרה ללא תשלום אבל רק למשך שנתיים.

במידה ועברת את המבחן העיוני הנך יכול לקבוע שיעור מעשי אישי בסירה או אופנוע ים. השיעור הנו אישי לכל תלמיד בנפרד, שיעורים מעשיים נוספים בסירה כרוכים בתשלום.

המבחן המעשי מתקיים בנמל יפו ומתחלק לשני חלקים: קשרים חבלים ושליטה בחומר העיוני. שליטה מעשית בכלי השייט. שעור הכנה בחבלים מתקיים ביום המבחן ומתחיל כשעה לפני המבחן המעשי.

על ביטול שיעור מעשי יש להודיע למשרדנו לא יאוחר מ-24 שעות לפני השיעור אחרת תחויב בתשלום. השיעור המעשי הוא אישי, המדריך מחכה לך בלבד.

במידה ולא הגעת למבחן עליך לשלם אגרה נוספת או להביא אישור מוצדק לאי הגעתך למבחן.

מומלץ ללמוד קורס משולב לסירה ואופנועי ים. כך עוברים רק מבחן תיאוריה אחד לסירה ועוברים שני טסטים ומקבלים 2 תעודות משיט גם לסירה וגם לאופנוע ים.

תוקף הקורס שנתיים ממועד הרישום, לאחר מכן תחויב בתשלום חדש אם אתה רוצה לבטל את הקורס.

אין החזר על ביטוח הקורס ואין העברת זכויות או כספים לאחר.

הרישיון הישראלי המוענק בסיום הקורס הנו בינלאומי.

רישיון בינלאומי אינו תקף לרישיון בישראל.


פורום אקסטרים
קייטנה בפלמחים
קייטנה בקיסריה
קייטנה בתל אביב
קייטנה בהרצליה
קייטנה בחבצלת השרון
קייטנה באשדוד
קייטנה בחיפה
קייטנה בקריות
קייטנה בבת ים
קייטנת אופניים
קייטנת סקייטבורד
ידיעות
סימולציות לחימה - איירסופט הלהיט הכובש
קורס פרטי בסקייטבורד - לפרטים הכנסו
לא תאמינו, פיינטבול בכל רחבי ישראל, לחצו כאן
קורס גלישת גלים בסמוך למגוריך
מתנות אקסטרים משולבות - בואו ליצור משהו מיוחד ליום ההולדת !!
טיול סוסים קסום בחוף הים מכמורת
רישיונות לסירה ואופנוע ים בכל הארץ
טיול סוסים + ספא + ארוחה עבור קבוצות - להצעה התקשרו !!
השכרת יאכטה ברחבי הארץ לאירועים
יום כיף לעובדי החברה
טיסת חוויה באולטרה לייט !
הבלוג החדש של B-Oz , חדשות מהארץ ומהעולם !
חדש ! טיסות חוויה בטרייק
פורום האקסטרים מספר 1 בישראל
טיסה בכדור פורח בצפון הארץ - מתנה מופלאה להורים !
סנפלינג ברחבי ישראל !!
בואו לחגוג יום הולדת בקיר טיפוס
מעוניין לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לחופשת סקי?? לחץ כאן
לעמוד החדשות המלא >