הפכו את B-OZ לאתר הבית  |  הוסף למועדפים  |  יצירת קשר  |   דף ראשי
>>
קורס טיס - אולטרה לייט

גוגל פלוס

 

 
 
בוא/י להגשים חלום! רישיון טיס על אולטרה לייט
רישיון טייס פרטי הוא חלומם של הרבה אנשים, היום יותר מתמיד, קל להגשימו. לפי הערכות בענף, בשנים האחרונות חל גידול של עשרות אחוזים במספר תלמידי הטיסה מוציאים רישיון על מטוסים קלים. על פי אופן הערכות, גם מספר טייסי האולטרה - לייט צמח בשלוש השנים האחרונות בשיעור שנתי של כ- 10%. רישיון טייס פרטי למטוס האולטרה -לייט הפך למבוקש ביותר, זאת משום אופיו האקסטרימי, שמושך הרבה טייסים לעתיד. מעבר להשגת הרישיון מחקרים הוכיחו כי הטיסה תורמת לכישורים נפשיים וקוגניטיביים מכיוון שהיא דורשת ריכוז ברמה גבוהה וירידה לפרטים. הטייס המיועד מתורגל במצבים בהם הוא אמור לתכנן מראש, להגיב למצבים לא צפויים ולפעול תחת לחץ. על מנת לקבל רישיון טייס יש צורך במינימום 32 שיעורים, לאחר מכן התלמיד יעבור מבחן כשרות מטעם התעופה האזרחית ועוד מספר מבחנים, סוג המטוסים הנם מטוסי סיירה, הטובים ביותר!! השיעורים מועברים ע"י מיטב המורים הטובים ביותר בישראל!! הלימוד מתקיים בראשון לציון.
להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850
מחיר לשיעור -  1,200 ש"ח לשעה. מחיר לתיאורה - 2,400 ש"ח.
094

תנאי ביטול

בעת ההזמנה ישלם הלקוח מקדמה ע"ס 10% ממחיר ההזמנה. מקדמה זו תשולם באמצעות כרטיס אשראי / העברה בנקאית / מזומן בזמן. לתשומת לבך, המקדמה אינה ניתנת להחזר ! בעת ההזמנה ייתן הלקוח מספר כרטיס אשראי עבור יתרת התשלום לערבון. יתרת התשלום תשולם במועד הטיסה באמצעות כרטיס אשראי / מזומן. במקרה של ביטול  החל מ- 48 שעות לפני הטיסה יחוייב הלקוח ביתרת הסכום המלא ממחיר הטיסה (בנוסף למקדמה ע"ס 10.20% אשר שולמה בעת ביצוע ההזמנה). במקרה של ביטול עקב מזג האוויר או חיל האוויר יקבע מועד חלופי. הטיסה לא מיועדת לנשים בהריון ומאושרת לבעלי משקל עד 110 ק"ג ועד 2 מטר גובה.  מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במקרה של ביטול יישמרו ללקוח דמי המקדמה למימוש הטיסה שהזמין וזאת למשך תקופה של חודשיים, לכל היותר. במהלך תקופה זו יהא זכאי הלקוח להשתמש בדמי המקדמה גם עבור פעילות אחרת המוצעת על-ידי B-Oz ובכפוף למחירים ולתנאי הביטול המוצגים באתר עבור הפעילות האחרת. עד 8 תשלומים בכרטיס אשראי.
לתשומת לבך, במידה ותנאי מזג האויר לא יאפשרו את קיום הטיסה במועד הנקבע בעת ההזמנה , תידחה הטיסה למועד אחר סמוך למועד אשר נקבע מראש, במידה והלקוח לא יהיה מעוניין במועד אחר , המקדמה לא תוחזר ללקוח אך תישמר למימוש כל מוצר אחר למשך חודשיים בפורטל האקסטרים B-Oz.

 
פורום אקסטרים
קייטנה בפלמחים
קייטנה בקיסריה
קייטנה בתל אביב
קייטנה בהרצליה
קייטנה בחבצלת השרון
קייטנה באשדוד
קייטנה בחיפה
קייטנה בקריות
קייטנה בבת ים
קייטנת אופניים
קייטנת סקייטבורד
ידיעות
סימולציות לחימה - איירסופט הלהיט הכובש
קורס פרטי בסקייטבורד - לפרטים הכנסו
לא תאמינו, פיינטבול בכל רחבי ישראל, לחצו כאן
קורס גלישת גלים בסמוך למגוריך
מתנות אקסטרים משולבות - בואו ליצור משהו מיוחד ליום ההולדת !!
טיול סוסים קסום בחוף הים מכמורת
רישיונות לסירה ואופנוע ים בכל הארץ
טיול סוסים + ספא + ארוחה עבור קבוצות - להצעה התקשרו !!
השכרת יאכטה ברחבי הארץ לאירועים
יום כיף לעובדי החברה
טיסת חוויה באולטרה לייט !
הבלוג החדש של B-Oz , חדשות מהארץ ומהעולם !
חדש ! טיסות חוויה בטרייק
פורום האקסטרים מספר 1 בישראל
טיסה בכדור פורח בצפון הארץ - מתנה מופלאה להורים !
סנפלינג ברחבי ישראל !!
בואו לחגוג יום הולדת בקיר טיפוס
מעוניין לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לחופשת סקי?? לחץ כאן
לעמוד החדשות המלא >