חמישי, 01 פברואר 2018 17:28

טירוף! בריכת הגלים Citywave במינכן

חגית B.Oz עודכן לאחרונה בשני, 06 יוני 2022 20:33 , נוצר בחמישי, 01 פברואר 2018 17:28

ברובע שקט, בפרברי מינכן שוכנת לה בריכה קסומה, בריכה שמגשימה חלומות של גולשים - בריכת הגלים Citywave (סיטי וייב).

הוגי הבריכה הגרמניים, הממציאים סוזי וריינר קלימצ'ויסקי, פיתחו במשך מעל לשני עשורים מתקני סימולציה לפעילות ספורטיבית, במגוון תחומים.

כאלופי אירופה והעולם בסקי פריסטייל, בשנות ה-80 של המאה הקודמת, הם חלמו ליצור מתקן שבו לא תהיה להם תלות במזג האוויר, בתנאי השלג, או בעונה. הם מצאו יתרונות רבים בייצור מתקנים בתוך ערים, שינגישו את הספורט האקסטרימי לאנשים רבים יותר ובתנאים מגבילים הרבה פחות. כך נולדה גם בריכת הגלים לגלישה.

לאחר מספר אבי-טיפוס נוסדה הבריכה האולטימטיבית: גלישה אותנטית, כמו על נהר או אוקיינוס, ללא קשר למיקום או תנאים.

בריכת Citywave היא בריכת גלים מרהיבה שהופכת את הגלישה זמינה לכל אחד, בכל מקום, אפילו רחוק מים אמיתי. גולש יכול פשוט לתפוס את הגלשן שלו במהלך הפסקת הצהריים, ליהנות מסשן גלישה מרענן לאחר יום מתיש במשרד, או לבלות את סוף השבוע בגלישה ללא קשר לתנאי מזג האוויר.

בנוסף, Citywave מציעה סביבה מושלמת עבור מועדוני גלישה פרטיים או כיתות בית-ספר כדי להפעיל מחנות אימונים או שיעורי חינוך גופני. חשוב לומר שדבר זה מייצר הזדמנות נהדרת עבור אלה החולמים לגלוש ולא יודעים מנין להתחיל, או אלה שמעולם לא נחשפו לעולם הזה, והטעימה יוצרת בהם עניין.

Citywave לקחה על עצמה משימה כמובילה בתחום, לסייע למדינות אחרות להגשים את חלום הגולשים בארצם, ועוזרת לפתח בריכות גלישה מותאמות במקומות רבים בעולם. אין ספק שכל מחנה גלישה למתחילים בעולם משתוקק לתנאים מסוג זה, והדבר גם יכול לסייע לגולשים מנוסים לשפר את כישוריהם.

תארו לעצמכם, שתוכלו לגלוש כל עוד הרגליים מאפשרות לכם. תוכלו לתרגל תמרונים וקפיצות כמה שתרצו והגלים לא יגמרו. זוהי דרך קלה ובטוחה ביותר למתחילים : עם מים עמוקים מלפנים, מתחת ומאחורי הגל, אין שום סיכון אפילו לגעת בקרקע ברגע שנופלים. סדינים ורשתות רכים לנשיאה על גבי הזרם האחורי מגנים על הגולש אחרי נפילה, מופעלים טיימרים לבואם של הגלים בכדי שהגולש ידע למה לצפות, ועוד. כל התנאים הללו מסייעים להסתגל לתחושה הכללית של עמידה על קרש גלישה במהלך הדקות הראשונות. לאחר כמה ניסיונות, גם המתחילים יוכלו להתחיל לגלוש בעצמם ללא בעיה.

בריכת הגלים במינכן מוצפת בגולשים בכל שעות פתיחתה, ובכל עונה ומזג אויר, היות ואין תלות בתנאים אלה בכדי לייצר חווית גלישה מוצלחת.

בריכת הגלים זו דרך נפלאה לחשיפת נוער בפעם הראשונה לגלישה, זוה גם דרך נהדרת לגולשים חובבים להתקדם, ולמנוסים להנות מגלישה ללא תלות בתנאים מקדימים.

בינתיים, אתם מוזמנים לפנות אלינו לשיעורי גלישה בפרט, ובכל הקשור לספורט אקסטרים בכלל, כי B.Oz היא הבית שלכם לספורט אקסטרים בישראל.

מעוניינים בפעילות אקסטרים?
מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם
שם
אנא הזן שם
טלפון
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
מעבד...