שני, 11 אפריל 2016 19:29

נהיגה ספורטיבית מידע מקצועי

חגית B.Oz עודכן לאחרונה בחמישי, 14 יולי 2022 19:34 , נוצר בשני, 11 אפריל 2016 19:29

חוויות נהיגה - משנים את התפיסה

עבור רבים מאיתנו, חוויות נהיגה הן מושג המתאר רצף רמזורים ירוק שעברנו בדרך חזרה מהעבודה או שיר שאהבנו ברדיו. מבחינת אוכלוסייה זו, נהיגה היא עניין פונקציונאלי ותו לא. אבל כמעט בכל אחד טמון הפוטנציאל בהפיכת הנהיגה לחוויה מרגשת ומלהיבה. בסופו של דבר, כשחושבים על השנים הרבות במהלך חיינו בהן אנו נמצאים מאחורי ההגה, יש הרבה היגיון בהפיכת השגרה לריגוש הכולל נסיעת אקסטרים מדהימה מידי פעם.

קורסים שונים להעצמת חוויות נהיגה מתקיימים ברחבי הארץ. ברשימה ניתן למצוא את קורס נהיגה ספורטיבית, קורס נהיגה מתקדמת וחווית נהיגת אקסטרים, כאשר המכנה המשותף של כולם הוא הענקת חווית אקסטרים המתאימה לכל אחד. בקורסים השונים תלמדו גם על תיעול הרכב, הנתונים שלו, היכולות והביצועים לטובת ההנאה שלכם.

קורסי נהיגה כאלו משיגים עבורכם כמה ציפורים במכה. ראשית, הם מעצימים את ההנאה מכל סוג נהיגה עתידי. שנית, משפרים את הסיכוי להימנע מתאונות בכביש ובשטח. ושלישית, משפרים את השליטה ברכב, מכירים אותו יותר ויודעים לנצל את היתרונות שלו על מנת להשיג חוויות נהיגה מושלמות.

מה כוללים אותם קורסי נהיגה?
ובכן, קודם כל, המכוניות. נהגי מירוץ, נהיגת ראלי, שטח ועוד מהארץ ומהעולם, עם יכולות נהיגה והדרכה מוכחות וניסיון רב שנים. ולבסוף, הנהיגה עצמה. נסיעת אקסטרים מלאת אדרנלין מהרגע הראשון ועד לאחרון. סיבובים, פניות חדות, מהירויות שיא וביצועים שרואים לרוב רק בסרטים. ועוד בונוס קטן לסיום - חווית אקסטרים שתזכרו כל החיים. גם בראש ואפשר גם בעיניים, ברכישת די.וי.די ובו צילום של רגעי הקסם מחוויית הקורס.

חניכי הקורסים השונים מבוטחים באופן מלא לכל סוג של תקלה בלתי צפויה. הביטוח כלול במחירי הקורסים השונים. עלות הקורס תלויה בסוג בו בחרתם, ובכל אופן, משתווה ואף הרבה יותר לעוצמת החוויה הצפויה לכם, במהלך שעות הקורס, ומאותו רגע ואילך בכל רגע בו תעלו על ההגה.

אז בואו להכניס קצת אקשן לבנאליות של תחום הנהיגה. בחרו קורס חוויות נהיגה ותמריאו למציאות נהיגה שלא הכרתם. 3, 2, 1 - אקשן!

רוצה להתנסות? לחץ בהתאם על סוג החוויה או הקורס ברצונך לבצע 

חווית נהיגת אקסטרים / קורס נהיגה ספורטיבית / קורס נהיגה מתקדמת 

מעוניינים בפעילות אקסטרים?
מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם
שם
אנא הזן שם
טלפון
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
מעבד...