ראשון, 22 אוקטובר 2017 20:59

פיינטבול - לחימה בכדורי צבע

חגית B.Oz עודכן לאחרונה בשני, 06 יוני 2022 22:09 , נוצר בראשון, 22 אוקטובר 2017 20:59

הכי כיף בפיינטבול כי...

המשחק מאתגר את יכולתם הפיזית, ומהירות התגובה של השחקנים. הוא דורש עבודת צוות, אסטרטגיה ואינטלגנציה. המשחק משעשע, אתגרי ומרתק. הוא מתאים למשפחות ולארגונים. במהלך המשחק הצוותים נדרשים להשיג מטרה משותפת, ומתגבשים יחד בתכנון, קבלת ההחלטות והביצוע במהלך הקרב. ומעבר לזה... זו אחלה הרפתקה!

כמה אנשים צריך למשחק? למי מותר לשחק?
קבוצת מבוגרים, נערים או ילדים של מינימום 8 משתתפים. מספר שחקנים מירבי שמומלץ לקבוצת מבוגרים, נערים או ילדים הינו בדרך כלל עד 45 איש. כמובן שהמשחק פתוח לנשים וגברים כאחד, אם כי לא מומלץ לנשים בהריון לשחק. גם ילדים מוזמנים. מספר המשתתפים הקטן ביותר לקבוצת ילדים עומד על 10 משתתפים. המספר המירבי לעומת זאת יכול להגיע למעל ל-100 משתתפים. תלוי באתר המארח ומתקניו.

איך מומלץ להתלבש לפעילות פיינטבול?
רצוי לבוא בשרוולים ארוכים, הן בחולצה והן במכנסיים. מאוד חשוב להגיע עם נעליים סגורות לנוחות בריצה ותזוזה מהירה, וכן להגנה מפני נקע. התלכלכת מפיינט? הקפד לכבס את בגדיך באותו היום למניעת הטמעות הצבע בבד.

זה כואב?
לעיתים. על אף שהשחקנים לובשים ציוד מגן כגון שכפ"ץ, מסיכות פנים ומגני גב, קורה ששחקן מקבל פגיעה מטווח קרוב, על אף שהוסבר כי זה בניגוד לכללים. ירי בטווח של פחות משישה מטרים עלול לגרום לסימן כחול אצל הנורה. ירי מטווח קרוב אינו חוקי וגורר הרחקת שחקן או לעיתים הקבוצה כולה.

כמה זמן אורך משחק?
בדרך כלל הפעילות כולה אורכת כשעתיים. בתחילת הפעילות ניתנת הדרכה, וכן נמסר הציוד למשחק. המשחק עצמו נע בממוצע בין שעה לשעה וחצי, והוא מורכב מסבבים קצרים ומשימות. דבר זה מאפשר לשחקן ש"מת" בסבב הקודם "לחזור לחיים" בסבב שלאחריו. אורכו של סבב הוא עשר דקות בממוצע.יש לזכור כי אורך המשחק גם נקבע בהתאם לכמות הכדורים בכלי הנשק. 

הידעת?

  • שחקן ממוצע יורה במהלך משחק אחד בין תשעים למאתיים כדורים
  • קפסולת הירי עשויה מג'לטין ומלאה בצבע מים
  • רובה הצבע הומצא ב-1970 ומטרתו המקורית היתה סימון בעלי חיים בחווה
  • ספורט הפיינטבול הגיע לישראל בשנת 2002

להזמנת משחק פיינטבול במרכז הארץ לחץ כאן, להזמנה משחק פיינטבול בצפון הארץ לחץ כאן

מעוניינים בפעילות אקסטרים?
מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם
שם
אנא הזן שם
טלפון
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
מעבד...