טיולי רייזרים בגלבוע    דברו איתנו בוואטסאפ

אטרקציה מוטורית בצפון - חוויה יוצאת דופן בחולות

מתי בפעם האחרונה טיילתם ונהנתם ברכב שטח עוצמתי וחדיש? עכשיו אתם יכולים!

לאחר הדרכת מדריך נהיגה מוסמך ובליווי צמוד, נצא לקרוע את השטח רכובים על רכבי RZR החדישים שלנו, המסלולים משלבים נהיגה ביערות הגלבוע ועמק חרוד הידועים בשלל השבילים המדהימים שרק האזור הזה יכול להציע.

נופים עוצרי נשימה בשילוב עם נהיגת האקסטרים, עליות,ירידות, ומעברי מים יעניקו לכם חוויה בלתי נשכחת לאורך זמן.

המסלולים שלנו

מסלול הר שאול

מסלול אתגרי ומהנה של שעה ורבע - מתחיל במעיין חרוד ועובר מעל מחצבת גדעונה בדרכי המרעה ועדרי הבקר, משם נמשיך בעליה למצפה כתף שאול (זהו מצפה עתיק עם נוף מדהים השמש כאתר המראה לרחפנים). לאחר הפסקת קפה, תה ועוגיות, נחזור למתחם דרך חורשת נורית. 

עלות - 500 ש"ח לזוג לטיול פרטי | 350 ש"ח לזוג בהצטרפות לקבוצה

מסלול "גיבורים" - להר הגיבורים

מסלול של שעתיים - נצא מהמתחם אל עבר הר הגיבורים. ניסע בשביל רחב עם עליה באורך 450 מטר בשילוב הילוך כוח ו4X4 ומשם נמשיך אל הירידה שתוביל אותנו לאזור הגלבוע המערבי והירוק. במצפה ויניה כהן נעצור להפסקה קצרה לקפה,תה ועוגיות ביתיות נהדרות. לאחר ההפסקה נמשיך לנהוג בין עדרי הבקר ובשבילי קק"ל הידועים בנוף עוצר נשימה המשקיף על עמק חרוד, בין שאן ורמת הגולן.

עלות - 650 ש"ח לזוג לטיול פרטי | 500 ש"ח לזוג בהצטרפות לקבוצה

מסלול מעיינות

מסלול מדהים של שלוש שעות - מתחיל בנהיגה בשבילי הכורכר על עמק חרוד ועמק המעיינות. בדרך נעבור בבריכות הדגים ובפרדסים של הקיבוצים. נעצור להשתכשכות באחד המעיינות והפסקה לשתייה קלה כ-25 דקות. נעלה בדרך הררית, דרך מחצבת בית אלפא על מצוק גפת בשימוש כוח ו4X4 ומשם נמשיך על הגלבוע הצפוני, בין יערות ושבילים צרים מלאי נוף מדהים ואקסטרים.

עלות - 900 ש"ח לזוג לטיול פרטי | 700 ש"ח לזוג בהצטרפות לקבוצה

לתשומת לבך

  • הנסיעה ברייזר מחייבת הצגת רישיון נהיגה מגיל 21 ומעלה
טיולי רייזרים
טיול רייזרים בגלבוע
רייזרים בצפון